Monitor Philips 242E1GAJ 24 "
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Niedrogi monitor do gier o rozdzielczości FullHD z półmatowym ekranem o przekątnej 23,8 cala, wysoką częstotliwością odświeżania, szeroką przestrzenią barw i wbudowanymi głośnikami stereo (2x3W). Należy do rodziny produktów Philips E-Line 2020 roku, produkowanych przez chińską firmę TPV Technology. Jest to przystępny cenowo, uniwersalny monitor do gier, który może być również używany do przetwarzania zdjęć/wideo, modelowania 3D i pracy w pakietach CAD/CAE.
Dzięki szybkiemu czujnikowi i obsłudze technologii AMD FreeSync Premium, monitor Philips 242E1GAJ zapewnia maksymalną klarowność wyświetlania dynamicznych scen i brak charakterystycznego zrywania obrazu. Jego konstrukcja oparta jest na 8-bitowej matrycy VA (6-bit + FRC) z podświetleniem W-LED, całkowicie pozbawionym migotania (Flicker-Free). Oferuje pokrycie przestrzeni barw w 96% NTSC, zwiększoną maksymalną jasność do 350 cd/m² i doskonały statyczny współczynnik kontrastu 3500:1.
Stosunkowo duży piksel (0,27 mm) pozwala na zwiększenie odległości do ekranu, co zmniejsza chroniczne napięcie mięśni soczewki, zmniejszając ogólne zmęczenie wzroku. Do ważnych zalet tego modelu należy również znakomita energooszczędność (typowe zużycie zaledwie 15 W) oraz doskonałe kąty widzenia w poziomie/w pionie (178°). Istnieją dwa cyfrowe porty interfejsu do podłączenia: HDMI i DisplayPort.
Kup Philips 242E1GAJ 24 "
Wszystkie ceny 26 →Monitor 23,8" Philips 242E1GAJ/00 | 539 zł |
24" Philips E-line - 1920x1080 - 144Hz - VA - 1 ms - Monitor | 647 zł |
Philips Monitor 242E1GAJ 23.8 cala VA 144Hz HDMI DP UPPHI024XS00041 | 629 zł |
Monitor PHILIPS E-line 242E1GAJ 23.8" 1920x1080px 144Hz 4 ms | 586 zł |
PHILIPS 23.8'' Czarny 242E1GAJ/00 | 625 zł |
Modyfikacje Philips 242E1GAJ
Ceny na Philips 242E1GAJ |
---|---|---|---|---|
Philips 242E1GAJ 24 " | od 539 zł | 26 oferty | ||
Philips 272E1GAJ 27 " | od 649 zł | 32 oferty |