Monitor Dell P2723D 27 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Dell P2723D 27 " czarny
24 " 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2723D 27 " czarny
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Dell P2723D - 2560x1440 (QHD) - IPS - USB 3.2 HUB - 5 ms - Monitor | 1 194 zł |
Dell Monitor P2723D 27 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/5xUSB 3.2 | 1 389 zł |
Dell P2723D MON-LCD-DEL-0348 | 1 349 zł |
DELL 27'' P2723D 210-BDDX Srebrny 210-BDDX | 1 406 zł |
Dell Monitor P2723D 27 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/5xUSB 3.2 | 1 455 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Dell P2723D
Ceny na Dell P2723D |
---|---|---|---|---|
Dell P2423D 24 " srebrny | od 933 zł | 37 oferty | ||
Dell P2723D 27 " czarny | od 1 194 zł | 31 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →