Монітор Dell P2723D 27 " чорний
Відео 2Фото 7 |
Dell P2723D 27 " чорний
24 " 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell P2723D 27 " чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" Dell P2723D - 2560x1440 (QHD) - IPS - USB 3.2 HUB - 5 ms - Monitor | 1 194 zł |
Dell Monitor P2723D 27 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/5xUSB 3.2 | 1 389 zł |
Dell P2723D MON-LCD-DEL-0348 | 1 349 zł |
DELL 27'' P2723D 210-BDDX Srebrny 210-BDDX | 1 406 zł |
Dell Monitor P2723D 27 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/5xUSB 3.2 | 1 455 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Dell P2723D
Ціни на Dell P2723D |
---|---|---|---|---|
Dell P2423D 24 " сріблястий | від 949 zł | 13 пропозицій | ||
Dell P2723D 27 " чорний | від 1 194 zł | 8 пропозицій |