Monitor Dell U3224KBA 31.5 " srebrny
Wideo 2Zdjęcia 18 |
Dell U3224KBA 31.5 " srebrny
2023 rokSeries Udo grafikiHDMI 2.1Power DeliveryHDRgłośnikikamera internetowahub USB 3.0dobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:6144x3456 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:2 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP
Złącza:HDMI, mini DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN
Kamera internetowa z wbudowaną matrycą Sony Starvis CMOS 4K. Wysuwane porty USB-A i USB-C na panelu przednim. Funkcje ComfortView Plus redukują niebieskie światło bez pogarszania kolorów, a funkcja Dell ExpressSign-in wykrywa Twoją obecność.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell U3224KBA 31.5 " srebrny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell UltraSharp U3224KBA skaerm - LED b DELL-U3224KBA | 12 598 zł |
32" Dell UltraSharp U3224KBA - 6144x3456 (6K) - IPS Black - 140W USB-C HUB | 10 844 zł |
Dell Monitor U3224KBA 31,5" IPS Black LED 6K 6144x3456/16:9/HDMI/miniDP/US | 10 856 zł |
Monitor DELL UltraSharp U3224KBA 31.5" 6144x3456px IPS | 10 979 zł |
Dell Monitor U3224KBA 31,5" IPS Black LED 6K 6144x3456/16:9/HDMI/miniDP/US | 11 373 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →