Monitor Dell E2222H 22 "
Zdjęcia 5 |
Dell E2222H 22 "
2022 rokcienka ramka
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2222H 22 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Monitor E2222H 21,5 cali LED 1920x1080/VGA/DP/3Y UPDEL215L000E14 | 417 zł |
Dell Monitor E2222H 21,5 cali LED 1920x1080/VGA/DP/3Y 72810 | 437 zł |
Dell Monitor E2222H 21,5 cali LED 1920x1080/VGA/DP/3Y 72810 | 417 zł |
Dell E2222h 22´´ Full Hd Ips Led Monitor 60hz Czarny One Size / EU Plug DE | 472 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →