Monitor Dell E1920H 18.5 " czarny (1920-0667)
Dell E1920H 18.5 " czarny
2020 rokSeries E
Przekątna:18.5 "
Rozdzielczość:1366x768 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:200 cd/m²
Złącza:VGA, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E1920H 18.5 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell 19IN Monitor E1920H MONDLL1820 | 687 zł |
19" Dell E1920H - 5 ms - Monitor | 558 zł |
Monitor DELL E1920H 18.5" 1366x768px | 500 zł |
Monitor DELL E1920H 18.5" 1366x768px 210-AURI | 500 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →