Monitor Dell U3223QZ 31.5 " (210-BDZZ)
Zdjęcia 7 |
Dell U3223QZ 31.5 "
2022 rokSeries U4KPower DeliveryHDRTÜV Rheinlandgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:2 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell U3223QZ 31.5 "
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Monitor U3223QZ 31,5 cali IPS LED 4K 3840x2160/16:9/HDMI/2xDP/3xUSB-CMonitor do wideokonferencj Zadowolenie.plZłóż skargę | 5 802 zł |
Dell U3223QZ - 31.5'' | IPS | 4K | DisplayPort, HDMI | Głośniki 14 W | obrMonitor do wideokonferencj Komputronik.plZłóż skargę | 5 090 zł |
Dell Monitor U3223QZ 31,5 cali IPS LED 4K 3840x2160/16:9/HDMI/2xDP/3xUSB-CMonitor do wideokonferencj Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 6 078 zł |
Monitor DELL 31.5" 3840 x 2160 210-BDZZ Czarny | 6 538 zł |
Dell Monitor U3223QZ 31,5 cali IPS LED 4K 3840x2160/16:9/HDMI/2xDP/3xUSB-CMonitor do wideokonferencj Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 5 802 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Dell Series U (premium)Porównaj w tabeli →
od 1 544 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 8 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 082 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 8 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 349 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 2 449 zł
do grafiki, 30 ", 2560x1600 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 3 299 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 8 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 1 402 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
od 1 400 zł
25 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 6 629 zł
do grafiki, 40 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 778 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1
od 4 061 zł
do grafiki, 42.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 15 554 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, HDR, CalMAN Verified
od 1 318 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik
od 999 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1
od 1 210 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 8 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, TÜV Rheinland
od 5 090 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 5 124 zł
do grafiki, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
od 3 050 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
PodobnePorównaj w tabeli →
od 4 289 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 4 143 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 579 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland