Monitor Lenovo L24e-40 23.8 " biały
Zdjęcia 9 |
Lenovo L24e-40 23.8 " biały
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo L24e-40 23.8 " biały
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Lenovo L24e-40 - 1920x1080 - 100Hz - VA - VGA / HDMI - 4 ms - Monitor | 579 zł |
Monitor LENOVO L24e-40 23.8" 1920x1080px 100Hz 4 ms | 420 zł |
Monitor LENOVO L24e-40 23.8" 1920x1080px 100Hz 4 ms 67AAKAC3EU | 420 zł |
Monitor Lenovo L24e-40 (67AAKAC3EU) | 432 zł |
Monitor LENOVO L24e-40 23.8" 1920x1080px 100Hz 4 ms | 420 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →