Monitor Iiyama ProLite XU2494HSU-B2 24 "
Zdjęcia 4 |
Iiyama ProLite XU2494HSU-B2 24 "
22 "24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2494HSU-B2 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor 23.8 cale XU2494HSU-B2 VA,FHD,HDMI,DP,2xUSB3.0,SLIM,2x2W UP | 599 zł |
Monitor Iiyama ProLite XU2494HSU-B2 | 599 zł |
IIYAMA Monitor 23.8 cale XU2494HSU-B2 VA,FHD,HDMI,DP,2xUSB3.0,SLIM,2x2W 99 | 599 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2494HSU-B2 24' VA 1920x1080 (HD 1080p) 75 Hz 4ms | 506 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite XU2494HSU-B2
Ceny na Iiyama ProLite XU2494HSU-B2 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2294HSU-B2 22 " | od 859 zł | 1 oferta | ||
Iiyama ProLite XU2494HSU-B2 24 " | od 506 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →