Monitor Philips 242S9AL 23.8 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 242S9AL 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 242S9AL 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 242S9AL - 23.8'' | VA | Full HD| D-Sub, DVI, HDMI | Głośniki 2 x 2 | 469 zł |
Monitor PHILIPS 242S9AL 23.8" 1920x1080px 4 ms | 469 zł |
Monitor PHILIPS 242S9AL 23.8" 1920x1080px 4 ms 242S9AL 00 | 469 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! philips Monitor 23,8 cali 242S9AL VA DVI HDMI Głośni | 467 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! PHILIPS 242S9AL/00 23.8inch LCD Monitor DVI-D HDMI VGA | 560 zł |
Philips 242S9AL/00 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 489 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →