Monitor Philips 273S1 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 273S1 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 273S1 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dis 27 Philips 273S1 Philips 273S1/00 | 1 204 zł |
Philips 273S1 - 27'' | IPS | Full HD| DisplayPort, HDMI | Głośniki 2 W | P | 1 011 zł |
Monitor Philips 27" 273S1/00 HDMI DP USB-C głośniki | 1 003 zł |
Philips S-line 273S1/00 | 1 015 zł |
Philips 273S1/00 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkoma | 1 049 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →