Monitor Philips 272S1MH 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 272S1MH 27 " czarny
2024 rokS seriesTÜV RheinlandAdaptive-Syncgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Wbudowana kamera współpracuje z funkcją Windows Hello w celu bezpiecznego uwierzytelniania użytkowników.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 272S1MH 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 272S1MH monitor FHD 27" kamera internetowa z regulacją wysokości F | 942 zł |
Philips 272S1MH - 27'' | IPS | Full HD| 75 Hz | DisplayPort, DVI, HDMI, US | 942 zł |
Monitor Philips S-line 272S1MH/00 | 942 zł |
Philips S-line 272S1MH/00 | 980 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →