Monitor Dell E2422H 24 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Dell E2422H 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2422H 24 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor DELL E2422H 23.8" 1920x1080px | 689 zł |
Monitor DELL E2422H 23.8" 1920x1080px 210-BBMC | 689 zł |
Monitor Dell E2422H (210-BBMC) | 925 zł |
Dell Monitor E2422H 23.8 cala LED IPS 1920x1080/VGA/DP/3Y | 925 zł |
Dell E2422H Full HD IPS VGA DP | 879 zł |
Dell Monitor E2422H 23.8 cala LED IPS 1920x1080/VGA/DP/3Y | 933 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →