Monitor Iiyama ProLite XUB2294HSU-W2 21.5 " biały
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite XUB2294HSU-W2 21.5 " biały
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2294HSU-W2 21.5 " biały
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
22" iiyama ProLite XUB2294HSU-W2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 22" - 1 | 579 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2294HSU-W2 21.5" 1920x1080px 1 ms | 524 zł |
iiyama ProLite XUB2294HSU-W2 - 22'' | VA | Full HD| DisplayPort, HDMI | Gł | 529 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2294HSU-W2 21.5" 1920x1080px 1 ms | 524 zł |
iiyama ProLite XUB2294HSU-W2 21" Full HD VA 75Hz 1ms | 524 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →