Monitor Philips 326P1H 32 " czarny
Zdjęcia 6 |
Philips 326P1H 32 " czarny
2020 rokP seriesdo grafikiPower Deliverygłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 326P1H 32 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 31.5" Philips 326P1H/00 | 1 996 zł |
32" Philips P-line - 2560x1440 - 75Hz - IPS - 90W USB-C - 4 ms - Monitor | 2 029 zł |
Philips 326P1H - 31,5'' | IPS | QHD | USB-C PD90W | Pivot MON-LCD-PHI-0256 | 1 919 zł |
Monitor PHILIPS P-line 326P1H 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 919 zł |
Monitor PHILIPS 31.5" 2560 x 1440 326P1H/00 Czarny | 2 226 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →