Monitor Iiyama ProLite XU2794QSU-B6 27 " czarny
Zdjęcia 10 |
Iiyama ProLite XU2794QSU-B6 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2794QSU-B6 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Ekran 27 Ultra cienki panel VA 1ms 2560x1440 169 100Hz 250 CD/m 1xD | 739 zł |
27" iiyama ProLite XU2794QSU-B6 - 1 ms - Monitor | 738 zł |
iiyama ProLite XU2794QSU-B6 MON-LCD-IYA-0656 | 739 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2794QSU-B6 27" 2560x1440px 100Hz 1 ms | 739 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2794QSU-B6 27" 2560x1440px 100Hz 1 ms | 739 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →