Panel LCD Iiyama ProLite TE8614MIS-B1AG 85.6 "
Zdjęcia 8 |
Iiyama ProLite TE8614MIS-B1AG 85.6 "
Przekątna:85.6 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 7 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:435 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TE8614MIS-B1AG 85.6 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dis Public 86 Iiyama TE8614MIS-B1AG UHD | 11 503 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cali TE8614MIS-B1AG INFRARED,50pkt,VA, | 10 169 zł |
iiyama TE8614MIS-B1AG INFRARED,50pkt,VA,4K,7H,WiFi,MIC,USB-C MON-DSG-IYA-1 | 15 290 zł |
IIYAMA 85.6'' ProLite TE8614MIS-B1AG Czarny | 10 673 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 85.6 cali TE8614MIS-B1AG INFRARED,50pkt,VA, | 12 143 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite TE8614MIS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite TE8614MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG 65 " | od 5 230 zł | 16 oferty | ||
Iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG 75 " | od 7 853 zł | 10 oferty | ||
Iiyama ProLite TE8614MIS-B1AG 85.6 " | od 9 745 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →