Panel LCD Iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG 75 "
Zdjęcia 8 |
Iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG 75 "
Przekątna:75 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 7 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:5 000:1
Jasność:435 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG 75 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dis Public 75 Iiyama TE7514MIS-B1AG UHD | 9 579 zł |
iiyama Prolite TE7514MIS-B1AG INFRARED,50pkt,VA,4K,7H,WiFi,MIC,USB-c MON-D | 11 021 zł |
iiyama Monitor ProLite TE7514MIS-B1AG - 189.3 cm (75") TE7514MIS-B1AG | 8 167 zł |
Monitor iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG | 7 853 zł |
Interaktywny monitor dotykowy iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG 75' 4K, IPS LE | 8 514 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG
Ceny na Iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG 65 " | od 5 230 zł | 16 oferty | ||
Iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG 75 " | od 7 853 zł | 12 oferty | ||
Iiyama ProLite TE8614MIS-B1AG 85.6 " | od 9 745 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →