Stojak do TV NewStar PLASMA-M1950E
Wideo 1Zdjęcia 5 |
NewStar PLASMA-M1950E |
|
VESA: 300x100, 350x350, 400x500, 400x600, 440x400, 600x200, 600x300, 600x500, 680x300, 800x200, 800x500, 1000x400 mm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NewStar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NewStar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar PLASMA-M1950E
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by NewStar PLASMA-M1950E - stand 100 kg 100" From 400 x 400 mm | 2 245 zł |
Neomounts by NewStar Wózek do monitora PLASMA-M1950E TLNOMLANOMM1950 | 2 397 zł |
Neomounts by Newstar PLASMA-M1950E UCH-STL-NMNT-003 | 2 399 zł |
Neomounts by NewStar Wózek do monitora PLASMA-M1950E 69876 | 2 671 zł |
Neomounts by NewStar Wózek do monitora LFD PLASMA-M1950E | 2 320 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →