Підлогове кріплення NewStar PLASMA-M1950E
Відео 1Фото 5 |
NewStar PLASMA-M1950E |
|
VESA: 300x100, 350x350, 400x500, 400x600, 440x400, 600x200, 600x300, 600x500, 680x300, 800x200, 800x500, 1000x400 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NewStar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NewStar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NewStar PLASMA-M1950E
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Neomounts by NewStar PLASMA-M1950E - stand 100 kg 100" From 400 x 400 mm | 2 245 zł |
Neomounts by NewStar Wózek do monitora PLASMA-M1950E TLNOMLANOMM1950 | 2 397 zł |
Neomounts by Newstar PLASMA-M1950E UCH-STL-NMNT-003 | 2 399 zł |
Neomounts by NewStar Wózek do monitora PLASMA-M1950E 69876 | 2 671 zł |
Neomounts by NewStar Wózek do monitora LFD PLASMA-M1950E | 2 320 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →