Uchwyt ścienny TECHLY ICA-PLB 147XL (301436)
Zdjęcia 4 |
TECHLY ICA-PLB 147XL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-PLB 147XL
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Techly 2-ramienny uchwyt ścienny do telewizora uchylny/obrotowy - 107-178 | 399 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 42-70cali regulowany, 70kg, czarny AJTEYL000 | 379 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD (301436) 70'' UCH-SCI-TEH-020 | 399 zł |
Uchwyt do TV TECHLY 301436 | 444 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 42-70cali regulowany, 70kg, czarny 42115 | 379 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →