Monitor Iiyama G-Master G2766HSU-B1 27 " czarny
Zdjęcia 15 |
Iiyama G-Master G2766HSU-B1 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master G2766HSU-B1 27 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor IIYAMA G-Master G2766HSU 27" 1920x1080px 165Hz 1 ms Curved | 800 zł |
Monitor iiyama G-Master G2766HSU-B1 | 889 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2766HSU 27" 1920x1080px 165Hz 1 ms Curved | 800 zł |
IIYAMA G2766HSU-B1 27inch ETE VA monitor Full HD Curved G2766HSU-B1 | 864 zł |
iiyama G-Master G2766HSU-B1 27" Full HD VA 165Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 799 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →