Monitor Philips 328B1 32 " czarny
Zdjęcia 6 |
Philips 328B1 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 328B1 32 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
32" Philips B-Line - 3840x2160 - VA - USB HUB - 4 ms - Monitor | 1 984 zł |
Monitor PHILIPS B-line 328B1 31.5” 3840x2160px 4 ms | 1 690 zł |
Monitor PHILIPS B-line 328B1 31.5” 3840x2160px 4 ms 328B1 00 | 1 690 zł |
Monitor Philips B-line 328B1/00 | 1 943 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! philips Monitor 328B1 31.5 cala VA 4K HDMIx2 DP Pivo | 1 943 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →