Monitor Philips Momentum 32M1C5500VL 31.5 " czarny (32M1C5500VL/00)
Zdjęcia 7 |
Zakrzywiony 31,5-calowy monitor firmy Philips to przedstawiciel linii gamingowej Momentum i rozwiązanie ze średniej półki cenowej. Model może zainteresować graczy szybką reakcją (1 ms MPRT i do 4 ms GtG) i niskim opóźnieniem wejściowym, wysoką częstotliwością odświeżania (165 Hz), obsługą adaptacyjnej synchronizacji wideo (Adaptive-Sync) i zastrzeżonym trybem SmartImage. Ta ostatnia zawiera praktyczne menu OSD, osobne ustawienia wstępne dla różnych gatunków gier, w tym strzelanek, wyścigów i strategii czasu rzeczywistego, lupę ekranową i wiele więcej.
Monitor Philips Momentum 32M1C5500VL oparty jest na 8-bitowej matrycy VA o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Obraz charakteryzuje się dobrym kontrastem (3000:1) i wysoką jakością oddawania barw przy rozszerzonej gamie barw (deklarowane jest pokrycie 121% sRGB i 102% NTSC). Przewidziana jest także obsługa HDR, ale jest ona bardzo formalna, bo szczytowa jasność jest na podstawowym poziomie i nie przekracza 250 nitów. Na szczególną uwagę zasługuje obecność uchwytu na słuchawki i ogólnie wysokie bezpieczeństwo wzroku, a mianowicie brak migotania podświetlenia i obecność trybu LowBlue, który ma na celu zmniejszenie zmęczenia podczas spędzania długiego czasu przed ekranem.
Kup Philips Momentum 32M1C5500VL 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 17 →32" Philips Momentum - 2560x1440 - 165Hz - VA - HDR10 - 1 ms - Monitor | 1 196 zł |
Philips Monitor 31,5 cali 32M1C5500VL Curved VA 165Hz HDMIx2 DP UPPHI032XS | 1 150 zł |
PHILIPS 31.5'' 32M1C5500VL/00 Czarny 32M1C5500VL/00 | 1 181 zł |
Monitor PHILIPS 32M1C5500VL 31.5" 2560x1440px 144Hz 4 ms Curved | 1 115 zł |
Philips Monitor 31,5 cali 32M1C5500VL Curved VA 165Hz HDMIx2 DP 103633 | 1 210 zł |