Monitor Samsung S34A650UBU 34 " czarny (LS34A650UBUXEN)
Zdjęcia 10 |
Samsung S34A650UBU 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S34A650UBU 34 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
34" Samsung ViewFinity S6 S34A650UBU - 5 ms - Monitor | 2 236 zł |
Samsung LS34A650UBUXEN - 34'' | VA | UWQHD | 100 Hz | DisplayPort, HDMI | | 2 799 zł |
Samsung LS34A650UBUXEN monitor komputerowy 86,4 cm LS34A650UBUXEN | 2 634 zł |
Monitor Samsung 34″ zakrzywiony ViewFinity S6 S34A650UBU Czarny | 2 019 zł |
Monitor Samsung S65A (LS34A650UBUXEN) | 2 234 zł |
Samsung Viewfinity S6 S34a650ubu 34´´ Uwqhd Va Led Monitor 100hz Niebieski | 2 460 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →