Monitor Samsung SHR-B 37 " czarny (LH37SHRBBGBXEN)
Zdjęcia 6 |
Samsung SHR-B 37 " czarny
Przekątna:37 "
Rozdzielczość:1920x540
Matryca:*VA, czas reakcji 7 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:700 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Wbudowany komputer PC z systemem operacyjnym Tizen 4.0. Wbudowany moduł WiFi.
Wbudowana pamięć 8 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung SHR-B 37 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG SH37C 37inch 1920x540 FHD stretch display LH37SHCEBGBXEN | 7 779 zł |
Samsung Monitor profesjonalny SH37R-B 37 cali szerokokątny 16:4,5 Matowy 2 | 6 708 zł |
Samsung SH37R-B POLSKA DYSTRYBUCJA I GWARANCJA TELEFON 608 015 385 | 7 290 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! samsung Monitor 37 cali SH37R-B LH37SHRBBGBXEN - PAC | 8 258 zł |
Samsung SH37R-B 37" Wyświetlacz | 7 096 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →