Monitor Samsung Odyssey G5A 32 32 "
Zdjęcia 6 |
32-calowy monitor gamingowy Samsung to rozwiązanie z linii profili Odyssey, które zaliczyć można do średniej półki cenowej. Gamingowa orientacja modelu wspierana jest wysoką częstotliwością odświeżania (do 165 Hz), krótkim czasem reakcji (tylko 1 ms od szarego do szarego), obsługą funkcji AMD FreeSync, która odpowiada za eliminację rozmyć i innych artefaktów w dynamicznych scenach.
Monitor Samsung Odyssey G5A 32 otrzymał 8-bitową matrycę IPS o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Oprócz szerokich kątów widzenia obraz charakteryzuje się przyzwoitym marginesem jasności (wartości szczytowe 350 nitów), ponadto istnieje obsługa treści HDR. Jednocześnie kontrast stoi na podstawowym poziomie (1000:1), a jednolitość czerni wciąż może pozostawiać wiele do życzenia. Cechy konstrukcyjne modelu, oprócz cienkiej ramki wokół wyświetlacza, obejmują ergonomiczną podstawkę. Pozwala obrócić ekran, dostosować wysokość jego położenia, zmienić orientację na pionową. Na szczególną uwagę zasługuje również funkcja Flicker-Free (podświetlenie bez migotania) oraz obecność dwóch portów HDMI 2.0.
Kup Samsung Odyssey G5A 32 32 "
Samsung Odyssey G52A S32AG520PU 32" 2K IPS 165Hz 1ms Gamingowy | 2 399 zł |
Samsung Odyssey G52A 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px Quad LS32AG520PUXEN | 2 404 zł |
Samsung Odyssey G52A S32AG520PU 32" 2K IPS 165Hz 1ms Gamingowy | 2 399 zł |
Samsung Odyssey G52A 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px Quad LS32AG520PUXEN | 2 398 zł |
Modyfikacje Samsung Odyssey G5A 32
Ceny na Samsung Odyssey G5A 32 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G5A 27 27 " | od 1 692 zł | 2 oferty | ||
Samsung Odyssey G5A 32 32 " | od 2 398 zł | 4 oferty |