Monitor Asus ROG Strix XG32AQ 32 " czarny (90LM08A0-B011B0)
Zdjęcia 7 |
Gamingowy monitor Asus 32-calowy jest przedstawicielem linii ROG Strix 2023, którą można zaliczyć do rozwiązań w zaawansowanej kategorii cenowej. Wśród cech wyposażenia, oprócz typowej cienkiej obudowy, warto podkreślić obecność koncentratora USB z dwoma portami i funkcją szybkiego ładowania, a także ergonomiczną podstawkę (ma regulację wysokości i umożliwia obracanie ekran).
Monitor Asus ROG Strix XG32AQ został wyposażony w 10-bitową matrycę IPS, która oprócz szerokich kątów widzenia wyróżnia się wysoką jakością reprodukcji kolorów. Deklarowana jest doskonała gama kolorów z pokryciem 130% przestrzeni sRGB. Rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli zapewnia umiarkowaną szczegółowość na 32-calowej przekątnej przy rozmiarze piksela 0,28 mm. Dodatkowym atutem obrazu jest jego dobra rezerwa jasności, sięgająca 600 nitów, co gwarantuje m.in. spektakularne wideo HDR (potwierdzone przez przypisanie standardu DisplayHDR 600). Gracze będą cieszyć się wysokim hercem (175 Hz) i szybką reakcją (1 ms od szarości do szarości), obecnością funkcji Shadow Boost (rozjaśnianie cieni) i oczywiście obsługą technologii synchronizacji klatek - AMD FreeSync Premium Pro, Adaptive -Synchronizacja i kompatybilność z NVIDIA G-Sync.
Kup Asus ROG Strix XG32AQ 32 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Asus Monitor ROG Strix 32 cale XG32AQ UPASU032XSG32AQ | 2 655 zł |
ASUS XG32AQ - 32'' | Fast IPS | QHD | 175 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | HDR | 2 299 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG32AQ 32" 2560x1440px IPS 175Hz 1 ms | 2 319 zł |
ASUS 32" ROG Strix XG32AQ Czarny | 2 542 zł |
Asus Monitor ROG Strix 32 cale XG32AQ 114363 | 2 782 zł |