Монітор Samsung Odyssey G5A 32 32 "
Фото 6 |
Ігровий монітор із 32-дюймовим екраном компанії Samsung – це рішення профільної лінійки Odyssey, яке можна віднести до середньої цінової категорії. Геймерську спрямованість моделі підкріплює висока частота оновлення (до 165 Гц), невеликий час відгуку (всього 1 мс від сірого до сірого), підтримка функції AMD FreeSync, яка є відповідальною за усунення розмиття та інших артефактів у динамічних сценах.
Монітор Samsung Odyssey G5A 32 отримав 8-бітну матрицю IPS з роздільною здатністю 2560×1440 пікселів. Крім широких кутів огляду, зображення характеризується гідним запасом яскравості (пікові значення 350 нит), крім того є і підтримка HDR-контенту. При цьому контрастність знаходиться на базовому рівні (1000:1), а однорідність чорного все ж таки може залишати бажати кращого. До конструктивних особливостей моделі, крім тонкої рамки навколо дисплея, відноситься ергономічна підставка. Вона дозволяє повернути екран, регулювати висоту розташування, змінити орієнтацію на портретну. На окрему згадку також заслуговує функція Flicker-Free (підсвічування без мерехтінь) і наявність двох портів HDMI 2.0.
Купити Samsung Odyssey G5A 32 32 "
Samsung Odyssey G52A S32AG520PU 32" 2K IPS 165Hz 1ms Gamingowy | 2 399 zł |
Samsung Odyssey G52A 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px Quad LS32AG520PUXEN | 2 400 zł |
Samsung Odyssey G52A S32AG520PU 32" 2K IPS 165Hz 1ms Gamingowy | 2 399 zł |
Samsung Odyssey G52A 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px Quad LS32AG520PUXEN | 2 404 zł |
Модификації Samsung Odyssey G5A 32
Ціни на Samsung Odyssey G5A 32 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G5A 27 27 " | від 1 692 zł | 3 пропозиції | ||
Samsung Odyssey G5A 32 32 " | від 2 399 zł | 4 пропозиції |