Monitor Samsung S32B800P 32 "
Zdjęcia 19 |
Samsung S32B800P 32 "
27 "32 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S32B800P 32 "
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP - Seria S80PB - monitor LED - 32" - 3840 | 4 532 zł |
32" Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP - 5 ms - Monitor | 2 514 zł |
Samsung S80PB LS32B800PXUXEN 32" 4K IPS 60Hz 5ms Profesjonalny | 2 519 zł |
No name SAMSUNG Monitor S32B800P 32'' 16:9 3840x2160 IPS | 2 953 zł |
Samsung LS32B800PXU 81,3 cm (32") 3840 x 2160 px 4K LS32B800PXUXEN | 3 395 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Samsung S32B800P
Ceny na Samsung S32B800P |
---|---|---|---|---|
Samsung S27B800P 27 " | od 939 zł | 24 oferty | ||
Samsung S32B800P 32 " | od 2 470 zł | 27 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →