Monitor Asus TUF Gaming VG27AQML1A 27 " czarny
Zdjęcia 6 |
Monitor gamingowy Asus 2023 to zaawansowany produkt, który może zainteresować nawet wymagających graczy amatorów. Wśród cech konstrukcyjnych modelu warto wyróżnić ergonomiczną podstawkę, która pozwala zmieniać wysokość ekranu, obracać go i przełączać do orientacji pionowej. Na pokładzie znalazła się także para 2-watowych głośników oraz koncentrator USB, który między innymi pozwala na szybkie ładowanie podłączonych urządzeń mobilnych.
27-calowy monitor Asus TUF Gaming VG27AQML1A obsługuje rozdzielczość 2560x1440 pikseli i bazuje na 10-bitowej matrycy IPS. Ten ostatni wyróżnia się szerokimi kątami widzenia, wysoką jakością odwzorowania kolorów (deklarowane jest 100% pokrycie przestrzeni sRGB), szczytową jasnością zwiększoną do 400 nitów (jest też obsługa treści HDR, co potwierdza m.in. standard DisplayHDR 400). Bezpośrednio do zastosowania w grach oferuje imponujący „herc” (do 260 Hz), szybką reakcję (1 ms), obsługę AMD FreeSync Premium wraz z kompatybilnością z technologią NVIDIA G-Sync i mnóstwem dodatkowych wyspecjalizowanych funkcji - celowanie, podświetlanie ciemnych obszarów (Shadow Boost), licznik FPS itp.
Kup Asus TUF Gaming VG27AQML1A 27 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Asus 90LM05Z0-B07370 VG27AQML1A | 2 070 zł |
27" ASUS TUF VG27AQML1A - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - Fast IPS - HDR10 - Spe | 2 093 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQML1A 27" 2560x1440px IPS 260Hz 1 ms | 2 100 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQML1A 27" 2560x1440px IPS 260Hz 1 ms 90LM05Z0 | 2 100 zł |
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A 27inch IPS WLED QHD 16:9 90LM05Z0-B07370 | 2 040 zł |
Monitor Asus TUF Gaming VG27AQML1A (90LM05Z0-B07370) | 2 100 zł |