Monitor Asus ZenScreen MQ16AH 15.6 " srebrny
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Asus ZenScreen MQ16AH 15.6 " srebrny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:OLED, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Gniazdo 1/4" do podłączenia statywu.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MQ16AH 15.6 " srebrny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
15" ASUS ZenScreen MQ16AH - 1920x1080 (FHD) - OLED - HDR10 - Monitor | 2 135 zł |
ASUS ZenScreen OLED MQ16AH portable- 15.6'' | OLED | Full HD| 60 Hz | USB- | 1 919 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MQ16AH 15.6" 1920x1080px 1 ms | 1 919 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MQ16AH 15.6" 1920x1080px 1 ms 90LM07SV-B01170 | 1 919 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →