Monitor Asus ZenScreen MQ13AH 13.3 " srebrny (90LM07EV-B011B0)
Zdjęcia 7 |
Asus ZenScreen MQ13AH 13.3 " srebrny
Przekątna:13.3 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:OLED, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Gniazdo do podłączenia statywu.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MQ13AH 13.3 " srebrny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
13" ASUS LED monitor - Full HD (1080p) - 1 ms - Monitor | 1 860 zł |
Asus Monitor 13,3 cali MQ13AH GR/1MS/EU/HDMI+3xTYPE-C UPASU14LAMQ13AH | 1 774 zł |
ASUS ZenScreen OLED MQ13AH portable- 13.3'' | OLED | Full HD| 60 Hz | USB- | 1 649 zł |
ASUS 13.3'' MQ13AH Czarny/Srebrny MQ13AH | 1 775 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MQ13AH 13.3" 1920x1080px 1 ms | 1 639 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →