Monitor Asus ZenScreen MB166B 15.6 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Asus ZenScreen MB166B 15.6 " czarny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 25 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MB166B 15.6 " czarny
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Zenscreen MB166B - 156" Full HD laptop do komputera - Telepraca lub d | 659 zł |
15" ASUS ZenScreen MB166B - 1920x1080 (FHD) - IPS - 25 ms - Monitor | 692 zł |
Asus Monitor 16 cali MB166B UPASU16LAMB166B | 720 zł |
Monitor przenośny Asus ZenScreen MB166B | 719 zł |
ASUS MB166B - 15.6'' | IPS | Full HD| 60 Hz | USB 3.2 MON-LCD-ASU-0560 | 659 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →