Monitor Asus ProArt PA329CRV 31.5 " srebrny
Zdjęcia 16 |
Zamknij
Menu
Asus ProArt PA329CRV 31.5 " srebrny
2023 rokProArtdo grafiki4KPower DeliveryHDRCalMANTÜV RheinlandAdaptive-Syncgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ProArt PA329CRV 31.5 " srebrny
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Monitor 32 cale PA329CRV UPASU032XSP39CRProArt PA329CRV
- Wyświetlacz HDR o przekątnej 31,5 cala i rozdzielczości 4K (3840 x 2160) z podświetleniem LED i panelem... więcejIPS o szerokim polu widzenia 178°
- Szeroka gama kolorów z 98% pokryciem DCI-P3
- Calman zweryfikowany z fabryczną kalibracją dla doskonałej dokładności kolorów Delta E 2
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DP przez USB-C z zasilaniem 96 W, DisplayPort (MST), HDMI i koncentrator USB
- Smukły profil i mniejsza podstawa są również dostępne z możliwością montażu na ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 509 zł |
ASUS ProArt Display PA329CRV - 32'' | IPS, | 4K | 98 DCI-P3 | ΔE MonitoryASUS ProArt Display PA329CRV - 32'' | IPS, | 4K | 98% DCI-P3 | ΔE < 2 | Calman Verified | USB-C PD96W | HDR 400 - ✔️ Świetne... więcejceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 3 499 zł |
ASUS 31.5'' PA329CRV Czarny PA329CRVDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 617,7 x 713,8 x 240 mm Waga [kg]: 6.7 kg Wysokość [mm]: 419.3 mm Szerokość... więcej[mm]: 713.8 mm Głębokość [mm]: 44.7 mm Seria: PA329CRV Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 31,5" Rozmiar plamki [mm]: 0,182 x 0,182 mm Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 px Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 3000:1 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,073 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1000:1 Odświeżanie [Hz]: 60 Hz Czas reakcji: od 4 do 6 ms Rodzaj monitora: Monitor do domu i biura USB: 3 x USB 3.0
1 x USB-C Wejście audio: Tak Wyjście audio: 1 x 3,5 mm minijack Liczba złączy HDMI: 2 DisplayPort: 2 Złącza: ["DisplayPort", Neonet.plZłóż skargę | 3 532 zł |
Monitor ASUS ProArt PA329CRV 31.5" 3840x2160px IPSMonitor ASUS o przekątnej ekranu 31.5 cali z podświetleniem LED. Rozdzielczość ekranu wynosi 3840 x 2160 pikseli, czas reakcj... więceji wynosi 5 ms [GTG]. Jasność jest na poziomie 400 cd/m2 dla HDR, a 350 cd/m2 dla SDR. Kąty widoczności wynoszą 178 stopni dla poziomu i dla pionu. Współczynnik kontrastu dynamicznego wynosi 3000:1. Maksymalna wysokość monitora wynosi 61.76 cm. Electro.plZłóż skargę | 3 218 zł |
Asus Monitor 32 cale PA329CRV 111886ProArt PA329CRV
- Wyświetlacz HDR o przekątnej 31,5 cala i rozdzielczości 4K (3840 x 2160) z podświetleniem LED i panelem... więcejIPS o szerokim polu widzenia 178°
- Szeroka gama kolorów z 98% pokryciem DCI-P3
- Calman zweryfikowany z fabryczną kalibracją dla doskonałej dokładności kolorów Delta E 2
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DP przez USB-C z zasilaniem 96 W, DisplayPort (MST), HDMI i koncentrator USB
- Smukły profil i mniejsza podstawa są również dostępne z możliwością montażu na ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 676 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Asus ProArt (do projektowania)
od 2 339 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 18 499 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 579 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 16 299 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 956 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 893 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
od 3 239 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 310 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 1 335 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 1 219 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 949 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 762 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 264 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 149 zł
do grafiki, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 129 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 699 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 289 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 10 729 zł
26.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 737 zł
do grafiki, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 699 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 899 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 2 699 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 3 553 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, Pantone Validated
od 2 949 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 3 123 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 3 911 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 4 000 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 2 473 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 576 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 2 772 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN, USB 3.1
od 3 299 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 2 470 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified, TÜV Rheinland