Monitor Asus ZenScreen MB16AC 15.6 " szary (90LM0381-B01170)
Wideo 11Zdjęcia 16 |
Zamknij
Menu
Asus ZenScreen MB16AC 15.6 " szary
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:220 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MB16AC 15.6 " szary
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus ZenScreen MB16ACE 156" Monitor Czarny/SrebrnyAutomatycznie rozpoznaje orientację i przełącza monitor między poziomym i pionowym
Składane etui Smart Case można przekształ... więcejcić w podstawkę, aby ustawić monitor w trybie portretowym lub krajobrazu
Jest wyposażony w rozwiązanie sygnału hybrydowego, które obsługuje transmisję prądu i wideo Amazon.plZłóż skargę | 789 zł |
ASUS Monitor ASUS ZenScreen MB16ACE 15.6 FHD IPS 5ms SzaryMonitor Asus ZenScreen Mb16Ace 15.6 FHD IPS 5ms Asus ZenScreen ™ Mb16Ace został zaprojektowany, aby zapewnić Ci produktywność... więcej, gdziekolwiek jesteś. To przenośny monitor z rozwiązaniem sygnału hybrydowego, co oznacza, że potrzebujesz tylko jednego złącza Usb, aby współpracować z prawie każdym laptopem. Dzięki super cienkiemu profilowi 8 mm i wadze zaledwie 0,71 kg ZenScreen Mb16Ace jest również najlżejszym monitorem 15,6 cala. Korzyści: - Komfortowa praca i zabawa dzięki przekątnej ekranu 15.6". - Filmy wyglądają znakomicie w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). - Idealne odwzorowanie kolorów zapewnia matryca Ips. - Brak efektu smużenia zapewnia czas reakcji 5 ms. - Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok z technologią Flicker Free - Rozwiązanie sygnału hybrydowego obsługuje transmisję zasilania i wideo oraz umożliwia kompatybilność z każdym laptopem z portem USB Type-C lub Type A - Automatycznie wykrywanie orientacji obrazu i przełączanie monitora pomiędzy trybem poziomym a pionowym. - Składaną pokrywę można przekształcić w stojak, aby podeprzeć monitor w trybie pionowym lub poziomym. MediaMarkt.plZłóż skargę | 799 zł |
Asus Monitor przenośny 15.6 cala MB16ACE UPASU16LMB16ACE | 915 zł |
ASUS MB16ACE - 15,6'' | IPS | Full HD | 5ms | 1xUSB Type-C | MON-LCD-ASU-0Rozszerz swoje pole widzenia. Powiększ swój świat. ASUS ZenScreen™ MB16ACE został zaprojektowany z myślą o zachowaniu produkt... więcejywności, gdziekolwiek jesteś. Jest to wyjątkowo mobilny monitor wyposażony w technologię sygnału hybrydowego, dzięki czemu pojedyncze zintegrowane gniazdo USB umożliwia pełną kompatybilność z laptopami prawie każdego typu. Dzięki niesamowicie wąskiemu profilowi o grubości 8 mm i niewielkiej wadze 0,71 kg ZenScreen MB16ACE jest również najlżejszym przenośnym monitorem 15,6-calowym. Technologia sygnału hybrydowego: obsługa USB Type-A oraz Type-C ZenScreen™ MB16ACE potrzebuje tylko jednego połączenia USB do przesyłania zarówno zasilania, jak i sygnału wideo z Twojego urządzenia. Monitor ten jest wyposażony w nowatorską technologię sygnału hybrydowego z natywną obsługą połączeń USB Type-C™ (USB-C™) i korzysta z zainstalowanego sterownika do obsługi gniazd USB Type-A, co zapewnia pełną kompatybilność. Gniazdo USB-C charakteryzuje się obustronną konstrukcją do podłączania każdą stroną wtyczki i umożliwia szybkie i bezproblemowe połączenie z każdym urządzeniem. Smukła, stylowa i ultramobilna konstrukcja ZenScreen™ MB16ACE doskonale nadaje się do wykorzystania jako drugi monitor do dwuekranowych prezentacji, a jego wszechstronność znacznie zwiększy Twoją wydajność w podróży. Jest niewiarygodnie lekki, ważąc jedynie 0,71 kg, a ponadto wyróżnia się ultrasmukłym, 8-milimetrowym profilem, dzięki czemu zmieści się do każdej torby podróżnej. Szeroki kąt oglądania ZenScreen™ MB16ACE jest wyposażony w panel Full HD, który zapewnia oszałamiający obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 oraz wyjątkowo wierne odwzorowanie kolorów. Wykorzystuje ona technologię IPS dla większej elastyczności podczas rozszerzania Twojej powierzchni ekranowej, oferując wspaniałe kolory oraz kontrast – i to nawet w czasie oglądania pod ekstremalnym kątem. Składana inteligentna pokrywa Nowa inteligentna pokrywa z możliwością składania chroni monitor ZenScreen™ MB16ACE przed kurzem i zarysowaniem, a przy tym charakteryzuje się mniejszą wagą. Pokrywę można przekształcić w stojak, aby podeprzeć monitor w trybie pionowym lub poziomym. W prawym dolnym rogu monitora ZenScreen MB16ACE znajduje się wgłębienie na Smart Pen (inteligentny rysik), w którym możesz umieścić rysik i w ten sposób podeprzeć monitor, kiedy nie korzystasz z inteligentnej pokrywy. Technologia Flicker-free Zapomnij o problemie zmęczenia i przeciążenia oczu. Monitor ZenScreen MB16ACE obsługuje certyfikowaną przez TÜV Rheinland technologię ASUS Flicker Free służącą do zmniejszenia efektu migotania wyświetlacza i zapewnienia większego komfortu podczas użytkowania. Technologia ta pomaga zminimalizować przypadki wystąpienia bólu oczu i innych szkodliwych efektów, które pojawiają się szczególnie po wielu godzinach przed ekranem spędzonych na oglądaniu ulubionych filmów. Komputronik.plZłóż skargę | 799 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB16ACE 15.6" 1920x1080px IPSMonitor ASUS ZenScreen to doskonały wybór dla osób spędzających wiele godzin przed ekranem. Wysoką rozdzielczość docenią miło... więcejśnicy filmów i seriali, natomiast duża przestrzeń robocza przypadnie do gustu osobom pracującym z danymi w arkuszach kalkulacyjnych. Monitor ten jest wyposażony w nowatorską technologię sygnału hybrydowego z natywną obsługą połączeń USB Type-C (USB-C) i korzysta z zainstalowanego sterownika dla obsługi gniazd Type-A, co umożliwia pełna kompatybilność. Obustronna konstrukcja USB-C na zasadzie podłączania każdą stroną, pozwala na szybkie i bezproblemowe połączenie z kazdym urządzeniem. Electro.plZłóż skargę | 791 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Asus ZenScreen (przenośne)Porównaj w tabeli →
od 1 919 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, HDR, TÜV Rheinland
od 1 457 zł
przenośny, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 120 Hz, HDMI, USB C, HDR
od 900 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 249 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 519 zł
przenośny, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 1 249 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 149 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 805 zł
przenośny, 16 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 639 zł
przenośny, 13.3 ", 1920x1080 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, TÜV Rheinland
od 1 619 zł
przenośny, dotykowy, 14 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C
od 1 589 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 789 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, USB C
od 1 254 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, USB C
Wideo recenzje
Best Portable Monitor / Best portable monitor 2021 / Asus Zenscreen mb16ac / Asus mb169c+ !!!
6 marca 2021932 przegląd
ASUS ZenScreen MB16AC - Performance and Portability!
17 lipca 2023283 przegląd
ASUS: Zenscreen MB16AC | Portable Monitor
25 czerwca 2021183 przegląd
ASUS ZENSCREEN || MB16AC || PORTABLE MONITOR || UNBOXING ||
15 grudnia 20201 670 przegląd
ASUS ZenScreen MB16AC 15.6 Portable Monitor Review and Unboxing
7 kwietnia 2020200 przegląd
ASUS ZenScreen MB16ACE Portable Monitor Product Review
13 marca 202261 854 przegląd
Best Portable Monitor? ASUS Zenscreen MB16AC
7 lutego 201948 389 przegląd
ASUS ZenScreen MB16AC Unboxing/Quick Review
5 lipca 2020170 przegląd
UNBOX- ASUS ZenScreen MB16AC 15,6" IPS USB Type C
22 września 20171 461 przegląd
ASUS ZenScreen MB16AC Review: The Best Portable USB-C Monitor
19 października 2017115 392 przegląd
Road-warrior productivity boosted by my ASUS ZenScreen MB16AC secondary travel display (4K video}
14 października 201791 899 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 826 zł
przenośny, 15.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 10 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 825 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, HDMI, USB C, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 699 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, USB C, Power Delivery, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 899 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, TÜV Rheinland
od 719 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki, TÜV Rheinland
od 829 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, USB C, Power Delivery
od 939 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, USB C, Power Delivery
od 730 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR