Monitor Asus TUF Gaming VG289Q1A 28 " czarny (90LM05B0-B02170)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Asus TUF Gaming VG289Q1A 28 " czarny
Przekątna:28 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus TUF Gaming VG289Q1A 28 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 28" Asus VG289Q1A Black (90LM05B0-B02170)TUF Gaming VG289Q - to 28-calowy monitor z panelem IPS o rozdzielczości 4K, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych cyberspo... więcejrtowcach i zapalonych graczach. Charakteryzuje się on szeroką gamą kolorów (90% oscieni DCI-P3) i obsługą adaptacyjnej synchronizacji FreeSync/Adapti Rozetka.plZłóż skargę | 1 089 zł |
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28 UHD 4K IPS 5ms CzarnyTUF Gaming Vg289Q1A monitor gamingowy – 28" UHD 4K (3840 x 2160), Ips, Dci-P3, Adaptive-Sync, FreeSync, Hdr10. Korzyści: Mo... więcejnitor z 28-calową matrycą IPS o rozdzielczości 4K (3840x2160), z paletą kolorów Dci-P3, zapewniający oszałamiająco ostre i bogate w detale efekty wizualne Kompatybilny ze standardem branżowym Hdr10 (szeroki zakres dynamiczny) dla wyświetlania obrazu o jakości kolorów i jasności na poziomach przewyższającyc MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 129 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q1A [4K , DCI-P3 , Adaptive-Sync, FreeSync, HDR 10] MTUF gaming VG289Q1A TUF Gaming VG289Q1A to 28-calowy monitor o rozdzielczości 4K UHD z matrycą IPS, doskonałą jakością obrazu... więceji 90% pokryciem przestrzeni barwnej DCI-P3, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach. Jest on również wyposażony w technologię FreeSync/Adapti Komputronik.plZłóż skargę | 1 109 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28inch Gaming monitor IPS 90LM05B0-B04170ASUS (90LM05B0-B04170) ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28inch Gaming monitor IPS 3840x2160 4K Adaptive/FreeSync 60Hz 5ms... Senetic.plZłóż skargę | 1 283 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG289Q1A 90LM05B0-B02170, LED, 28”, IPS, 5 ms, 16:Niezwykle wciągające wrażenia wizualne TUF Gaming VG289Q1A to 28-calowy wyświetlacz 4K UHD IPS z doskonałym obrazem, 90% prze... więcejstrzenią kolorów DCI-P3, zaproje... EmpikZłóż skargę | 1 146 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Asus TUF (gamingowe)
od 1 180 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 335 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, USB C, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 15 h
od 255 zł
miejski, na laptopa, odblaskowy, kieszenie: przód, dół, 46.5x32.5x13 cm, waga 620 g
od 994 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 214 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 1.3 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz - 1,3 m
od 881 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 185 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 298 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, USB A, USB C, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm, akumulator: do 15 h, z etui ładującym + adapter nadajnika
od 715 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 1 810 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 089 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 669 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 994 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 106 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 891 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 119 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 034 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 185 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 699 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
Wideo recenzje
ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28” Unboxing
13 marca 20211 218 przegląd
ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28” HDR Monitor, 4K UHD (3840 x 2160), IPS ✅ (Review)
2 marca 202111 792 przegląd
Why I Returned my ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28” HDR Monitor, 4K UHD
26 kwietnia 202128 485 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 109 zł
gamingowy, 27.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 575 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible