Monitor Asus TUF Gaming VG289Q 28 " czarny (90LM05B0-B01170)
Wideo 17Zdjęcia 7 |
Bardzo szczegółowy 28-calowy monitor do gier 4K z ulepszoną wydajnością kolorów, wyświetlaczem o wysokim zakresie dynamiki (HDR), ergonomiczną podstawą i wbudowanymi głośnikami stereo (2x2W). Skierowany jest do wymagających użytkowników i początkujących graczy e-sportowych. Konstrukcja monitora Asus TUF Gaming VG289Q oparta jest na 10-bitowej (8-bitowej + FRC) matrycy Innolux IPS o rozdzielczości 3840x2160 i podświetleniu na białych diodach LED bez nieprzyjemnego efektu migotania wysokich częstotliwości.
Matryca ta gwarantuje doskonałe kąty widzenia, dobre odwzorowanie kolorów (90% DCI P3) oraz umiarkowany czas reakcji 5ms GtG. Imponująco wysoka szczegółowość (157 ppi) ekranu monitora Asus TUF Gaming VG289Q zapewnia płynny obraz bez pikselizacji i charakterystycznych „drabinek” na ukośnych liniach. Dzięki obsłudze technologii HDR i zastrzeżonemu trybowi Shadow Boost, może skutecznie poprawić szczegółowość obrazu w głębokich cieniach. Wygodny do pracy wielozadaniowej w kilku oknach, dobry do obróbki/edycji treści zdjęć/wideo oraz pracy z grafiką wektorową/rastrową. Podłączany jest do komputera za pomocą cyfrowych interfejsów HDMI 2.0 lub Display Port 1.2.
Kup Asus TUF Gaming VG289Q 28 " czarny
Wszystkie ceny 23 →Asus VG289Q VG289Q 28" Monitor Czarny 90LM05B0-B01170 | 1 279 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG289Q 28" 3840x2160px IPS | 1 279 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q- 28'' | IPS | 4K | HDR | Głośniki | Pivot MON-LCD-A | 1 279 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG289Q 28" 3840x2160px IPS | 1 279 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q 71,1 cm (28") 3840 x 2160 px 4K 90LM05B0-B01170 | 1 397 zł |