Monitor Asus ROG Strix XG27AQV 27 " czarny
Zdjęcia 8 |
Zakrzywiony (promień krzywizny 2900R) monitor firmy Asus to 27-calowy przedstawiciel linii ROG, który można sklasyfikować jako rozwiązanie na styku średniego i zaawansowanego segmentu cenowego. Model bazuje na matrycy IPS o rozdzielczości 2560x1440 pikseli (rozmiar piksela jest stosunkowo niewielki – 0,23 mm) i charakteryzuje się szerokimi kątami widzenia. Dodatkowymi zaletami obrazu jest przyzwoity zapas jasności (400 nitów), który między innymi zapewnił, że monitor Asus ROG Strix XG27AQV spełnia standard DisplayHDR 400.
Jakość odwzorowania kolorów również jest znakomita, bo twierdzi, że jest rozszerzona pokrycie przestrzeni sRGB do 120%. Potencjał gamingowy obejmuje wysoką liczbę klatek na sekundę (170 Hz) i szybką reakcję matrycy (1 ms), mnóstwo zastrzeżonych funkcji, w tym obecność celownika, licznik FPS, timer i podświetlanie klatek. Aby zapewnić płynność wideo bez artefaktów (szarpnięć lub rozrywania klatek), obsługiwane są technologie adaptacyjnej synchronizacji - Adaptive-Sync i FreeSync Premium, przy czym ta ostatnia zapewnia także kompatybilność z NVIDIA G-Sync. Dodatkowymi atutami modelu jest ergonomiczna podstawka, która umożliwia zmianę wysokości ekranu, jego obrót oraz ustawienie w orientacji pionowej.
Kup Asus ROG Strix XG27AQV 27 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Monitor 27" Asus XG27AQV ROG Strix | 1 926 zł |
27" ASUS ROG Strix XG27AQV - 2560x1440 (QHD) - 165Hz - Fast IPS - HDR400 - | 1 948 zł |
Asus Monitor 27 cali ROG Strix XG27AQV UPASU027XS27AQV | 1 936 zł |
ASUS 27" ROG Strix XG27AQV Czarny | 1 933 zł |
ASUS XG27AQV - 27'' | Fast IPS | QHD | 170 Hz | HDR | Pivot | VESA 100 MON | 1 849 zł |