Monitor Asus TUF Gaming VG27AQA1A 27 " czarny (90LM05Z0-B05370)
Zdjęcia 5 |
Debiut Asusa w 2023 roku to 27-calowy monitor dla entuzjastów gier, reprezentujący rozwiązania ze średniej półki. Model uzupełnił autorską linię TUF, która łączy urządzenia z szybką matrycą (w tym przypadku 1 ms MPRT), wysoką częstotliwością odświeżania (170 Hz), obsługą technologii synchronizacji - Adaptive-Sync + FreeSync Premium, a także HDR. Dodatkowe funkcje obejmują obsługę wielu funkcji gier, takich jak podświetlanie ciemnych scen (Shadow Boost), timer, widok i demonstracja wartości FPS w czasie rzeczywistym.
Monitor Asus TUF Gaming VG27AQA1A otrzymał 8-bitową matrycę VA o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Akceptowalna szczegółowość (rozmiar piksela 0,23 mm) jest uzupełniona przyzwoitą jasnością szczytową (300 nitów) i dobrym statystycznym współczynnikiem kontrastu 3000:1. Model jest w stanie zainteresować również inne kategorie użytkowników, w tym studentów i pracowników biurowych, gdyż ma wbudowane głośniki (dwa po 2 W każdy), ekran posiada certyfikat TÜV Rheinland, czyli jest uznawany za bezpieczny dla oczy, a projekt jako całość można uznać za uniwersalny - czarny kolor, cienkie oprawki, osobne zasilanie.
Kup Asus TUF Gaming VG27AQA1A 27 " czarny
Wszystkie ceny 30 →27" ASUS TUF VG27AQA1A - 2560x1440 (QHD) - 170Hz - VA - HDR10 - Speakers - | 1 086 zł |
Asus Monitor 27 cali TUF Gaming VG27AQA1A UPASU027XSAQA1A | 1 143 zł |
ASUS 27"'' TUF Gaming VG27AQA1A Czarny | 1 300 zł |
ASUS VG27AQA1A - 27'' | VA | QHD | 170 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | HDR | | 1 079 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQA1A 27" 2560x1440px 170Hz 1 ms | 1 079 zł |