Монітор Asus TUF Gaming VG289Q 28 " чорний (90LM05B0-B01170)
Відео 17Фото 7 |
Високодеталізованих ігровий монітор з 28-дюймовим екраном і 4K-дозволом, поліпшеною передачею кольору, підтримкою виводу зображень з розширеним динамічним діапазоном (HDR), ергономічною підставкою і вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт). Орієнтований на вимогливих користувачів і початківців кіберспортсменів. В основі конструкції монітора Asus TUF Gaming VG289Q використана 10-бітна (8-bit + FRC) IPS-матриця Innolux з роздільною здатністю 3840х2160 і підсвічуванням на білих світлодіодах без неприємного ефекту високочастотного мерехтіння.
Така матриця гарантує чудові кути огляду, хорошу передачу кольору (90% DCI P3) і помірний час відгуку 5 мс GtG. Вражаюче висока деталізація (157 ppi) екрану монітора Asus TUF Gaming VG289Q забезпечує рівну картинку без пікселізації і характерних «драбинок» на похилих лініях. Завдяки підтримці технології HDR і фірмовому режиму Shadow Boost, може ефективно покращувати деталізацію зображення в глибоких тінях. Зручний при багатозадачній роботі в декількох вікнах, хороший при обробці / редагування фото/відеоконтенту і роботі з векторною / растровою графікою. До комп'ютера підключається по цифрових інтерфейсах HDMI 2.0 або Display Port 1.2.
Купити Asus TUF Gaming VG289Q 28 " чорний
Усі ціни 20 →Asus VG289Q VG289Q 28" Monitor Czarny 90LM05B0-B01170 | 1 279 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q- 28'' | IPS | 4K | HDR | Głośniki | Pivot MON-LCD-A | 1 279 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q 71,1 cm (28") 3840 x 2160 px 4K 90LM05B0-B01170 | 1 406 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q 28" 4K IPS 60Hz 5ms | 1 349 zł |
ASUS TUF Gaming VG289Q 28" 4K IPS 60Hz 5ms | 1 349 zł |