Монітор Asus VY279HGE 27 " чорний
Фото 5 |
Asus VY279HGE 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 2 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VY279HGE 27 " чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Monitor ASUS VY279HGE 27 FHD IPS 1ms 144Hz Czarny | 799 zł |
ASUS VY279HGE - 27'' | Full HD | IPS | 144Hz | 1ms (MPRT) MON-LCD-ASU-0608 | 799 zł |
ASUS VY279HGE Eye Care Gaming Monitor 27 inch FHD (1920 x VY279HGE | 790 zł |
ASUS VY279HGE 27" Full HD IPS 144Hz 1ms Gamingowy | 772 zł |
Monitor Asus VY279HGE (90LM06D5-B02370) | 770 zł |
ASUS VY279HGE 27" Full HD IPS 144Hz 1ms Gamingowy | 819 zł |
Asus Eye Care Vy279hge 27´´ Full Hd Ips Led Monitor 144hz Przezroczysty | 815 zł |