Monitor Asus VY279HGE 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
Asus VY279HGE 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 2 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VY279HGE 27 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS VY279HGE skaerm - LED baglys - 27" | 799 zł |
ASUS Monitor ASUS VY279HGE 27 FHD IPS 1ms 144Hz Czarny | 799 zł |
ASUS VY279HGE - 27'' | Full HD | IPS | 144Hz | 1ms (MPRT) MON-LCD-ASU-0608 | 799 zł |
Monitor ASUS VY279HGE 27" 1920x1080px IPS 144Hz 1 ms | 772 zł |
Monitor ASUS 27" 1920 x 1080 VY279HGE Czarny | 909 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →