Монітор Asus TUF Gaming VG279Q3A 27 " чорний
Фото 7 |
Збалансований геймерський монітор з 27-дюймовим тонкорамковим екраном FullHD-роздільна здатність, великим пікселем, гарною передачею кольорів, вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт) і ергономічною повноповоротною підставкою з функцією швидкої зміни орієнтації з альбомного положення в альбомне положення. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, призначений для вимогливих любителів комп'ютерних ігор та кіберспортсменів.
Підтримує високу частоту оновлення 180 Гц та технологію Adaptive-Sync, що забезпечує синхронізацію кадрової розгортки монітора з відеокартами AMD Radeon та NVIDIA GeForce для виключення артефактів. В основі конструкції монітора Asus TUF Gaming VG279Q3A лежить 8-бітна Fast IPS-матриця (6-bit + FRC) з роздільною здатністю 1920х1080 та підсвічуванням на світлодіодах W-LED без ефекту високочастотного мерехтіння. До основних переваг моделі варто віднести широкі кути огляду, коректну передачу кольору і малий час відгуку 1 мс GtG. Частота оновлення 180 Гц, фірмова технологія Extreme Low Motion Blur та синхронізація Adaptive-Sync дозволяють цій моделі гранично плавно та чітко передавати стрімкий рух у динамічних ігрових сценах.
Купити Asus TUF Gaming VG279Q3A 27 " чорний
Усі ціни 23 →Asus 90LM0990-B01170 | 891 zł |
Asus Monitor 27 cali VG279Q3A Full HD(1920x1080), 180Hz, Fast IPS, UPASU02 | 1 038 zł |
ASUS 27"' TUF Gaming VG279Q3A Czarny | 1 053 zł |
ASUS TUF Gaming VG279Q3A - 27'' | IPS | Full HD | 1ms | 180Hz MON-LCD-ASU- | 939 zł |
Asus Monitor 27 cali VG279Q3A Full HD(1920x1080), 180Hz, Fast IPS, 115170 | 1 087 zł |