Monitor Asus VY229HE 21.45 " czarny
Zdjęcia 6 |
Asus VY229HE 21.45 " czarny
Przekątna:21.45 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VY229HE 21.45 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Monitor ASUS Eye Care+ VY229HE 22 FHD IPS 1ms 75Hz Czarny | 419 zł |
ASUS VY229HE MON-LCD-ASU-0647 | 409 zł |
Monitor ASUS VY229HE Eye Care 21.45" 1920x1080px IPS 1 ms | 400 zł |
Monitor ASUS VY229HE Eye Care 21.45" 1920x1080px IPS 1 ms 90LM0960-B01170 | 400 zł |
pokaż 13 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →