Monitor Asus ROG Swift PG34WCDM 34 " czarny
Wideo 15Zdjęcia 5 |
Asus ROG Swift PG34WCDM 34 " czarny
2024 rokROG SwiftgamingowyOLEDHDMI 2.1Power DeliveryzakrzywionyHDRTÜV RheinlandAdaptive-SyncFreeSyncKVMhub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:OLED, czas reakcji 0.03 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 500 000:1
Jasność:275 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Algorytm Clear Pixel Edge redukujący zielone i czerwone obramowania i linie tekstu.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Swift PG34WCDM 34 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
34" ASUS ROG Swift PG34WCDM - 3440x1440 (WQHD) - 240Hz - OLED - 90W USB-C | 6 263 zł |
Asus Monitor ROG Swift 33.94 cala PG34WCDM OLED UPASU034XSPGWCD | 6 498 zł |
ASUS PG34WCDM MON-LCD-ASU-0669 | 6 590 zł |
Asus Monitor ROG Swift 33.94 cala PG34WCDM OLED 129079 | 6 808 zł |
Asus Monitor ROG Swift 33.94 cala PG34WCDM OLED 129079 | 6 498 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →