Monitor Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 "
Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 "
41.5 "47.53 "
2022 rokROG Swiftgamingowy4KOLEDHDMI 2.1HDRTÜV RheinlandAdaptive-Syncgłośnikisubwooferhub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:41.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:OLED, czas reakcji 0.1 ms
Częstotliwość:138 Hz
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 "
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Swift OLED PG42UQ Monitor gamingowy 41" 4K 3840 x 2160 OLED 138 HNiestandardowy radiator pozwala obniżyć temperaturę do 8 procent, aby zmniejszyć wydajność chłodzenia przez długi czas w celu... więcejoptymalizacji dźwięków
Powłoka z mikrotekstury redukuje odbicia światła, zapewniając dokładne kolory i dobre wrażenia wizualne
Oferuje głęboką, przenikającą czerń, percepcyjną przejrzystość i szybki czas reakcji 01 ms, paletę kolorów dci-p3 o 98 procent i różnicę kolorów delta e mniej niż 2 dla niesamowitej wydajności HDR
Błyszczące powierzchnie typowych telewizorów OLED mogą zwiększyć ich atrakcyjność w salonie, ale ich odblaskowe powierzchnie mogą powodować rozpraszanie, gdy są używane jako monitor stacjonarny ROG Swift OLED mają powłokę z mikroteksturą, która wykazuje mniej odblasków niż inne opcje, dzięki czemu wyświetlacze oferują dokładniejsze kolory i mniej rozpraszania uwagi na ekranie w upale bitwy, tworząc lepsze wrażenia wizualne
Opcjonalne dopasowanie dla graczy dla równomiernego połysku Amazon.plZłóż skargę | 8 363 zł |
ASUS Monitor ASUS ROG Swift OLED PG42UQ 42 0,1 ms 138 Hz CzarnyMonitor Asus ROG Swift Oled Pg42Uq 42 0,1 ms 138 Hz Monitor gamingowy ROG Swift Oled Pg42Uq – 41,5 cali, 4K, Oled, 138 Hz (po... więcejpodkręceniu), 0,1 ms (od szarego do szarego), kompatybilność z G-Sync®, powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni, dostosowany radiator, funkcja jednolitej jasności, 98% Dci-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia barw, Hdmi® 2.1, DisplayPort™ 1.4. Korzyści: - Monitor gamingowy z 41,5-calową matrycą Oled 4K (3840 x 2160), z częstotliwością odświeżania 138 Hz (po podkręceniu), opracowany pod kątem zapewnienia immersyjnej rozgrywki - Zapewnia ekstremalną czerń, wysoką postrzeganą jasność i ultraszybki czas reakcji 0,1 ms, z 98% pokryciem przestrzeni barw Dci-P3 i różnicą w wyświetlaniu kolorów Delta E - Dostosowany radiator umożliwia nawet o 8% niższe temperatury, co zapewnia wysoką wydajność ekranu Oled przez dłuższy czas - Przyjazna dla graczy opcjonalna funkcja ustawienia jednolitej jasności zapewnia równomierny poziom jasności - Powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni redukuje odblaski, zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów i lepsze wrażenia wizualne - Szerokie opcje połączeń, w tym DisplayPort™ 1.4 z kompresją strumienia wyświetlania (Dsc), Hdmi® 2.1, koncentratorem USB i gniazdem na statyw umieszczonym na górze monitora. Ogromny monitor gamigowy z matrycą Oled Monitor ROG Swift Oled Pg42Uq to 41,5-calowy gamingowy monitor Oled 4K z powłoką antyrefleksyjną z mikrostrukturą powierzchni, która redukuje odblaski, zapewniając dokładniejsze odwzorowanie kolorów na ekranie. Jego superszybkie odświeżanie z częstotliwością 138 Hz (po podkręceniu) i niesamowity czas reakcji 0,1 ms gwarantują niesamowicie immersyjną rozgrywkę – teraz na dużym ekranie. Ponadto dzięki 98% pokryciu przestrzeni barw Dci-P3, prawdziwej 10-bitowej głębi kolorów i dokładności kolorów Delta E Bogaty w detale obraz Monitor gamingowy ROG Swift Oled wyposażony został w matrycę Oled najnowszej generacji, która została zaprojektowana pod kątem zapewnienia większej wydajności i jasności. Specjalny układ subpikseli gwarantuje obraz o niezwykłym bogactwie detali i bardzo wyraźne wyświetlanie tekstu, dzięki czemu użytkownik cieszy się jeszcze lepszymi wrażeniami wizualnymi. MediaMarkt.plZłóż skargę | 6 199 zł |
Asus Monitor gamingowy 42 cale PG42UQ UPASU042XSPG42UROG Swift OLED PG42UQ
Monitor gamingowy ROG Swift OLED PG42UQ 41,5 cali, 4K, OLED, 138 Hz (po podkręceniu), 0,1 ms (od sz... więcejarego do szarego), kompatybilność z G-SYNC, powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni, dostosowany radiator, funkcja jednolitej jasności, 98% DCI-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia barw, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4
- Monitor gamingowy z 41,5-calową matrycą OLED 4K (3840 x 2160), z częstotliwością odświeżania 138 Hz (po podkręceniu), opracowany pod kątem ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 6 560 zł |
ASUS ROG Swift OLED PG42UQ- 41.5'' | OLED | 4K | 138 Hz | DisplayPort 1.4,PIERWSZY NA ŚWIECIE 42-CALOWY MONITOR GAMINGOWY Z MATRYCĄ OLED ROG Swift OLED PG42UQ to 41,5-calowy gamingowy monitor OLED 4K... więcejz powłoką antyrefleksyjną z mikrostrukturą powierzchni, która redukuje odblaski, zapewniając dokładniejsze odwzorowanie kolorów na ekranie. Jego superszybkie odświeżanie z częstotliwością 138 Hz (po podkręceniu) i niesamowity czas reakcji 0,1 ms gwarantują niesamowicie immersyjną rozgrywkę – teraz na dużym ekranie. Ponadto dzięki 98% pokryciu przestrzeni barw DCI-P3, prawdziwej 10-bitowej głębi kolorów i dokładności kolorów Delta E 2> OBRAZ BOGATY W DETALE I WYŚWIETLANIE OSTREGO TEKSTU Monitory gamingowe ROG Swift OLED są wyposażone w matryce OLED najnowszej generacji zaprojektowane pod kątem zapewnienia większej wydajności i jasności. Specjalny układ subpikseli gwarantuje obraz o niezwykłym bogactwie detali i bardzo wyraźne wyświetlanie tekstu, dzięki czemu użytkownik cieszy się jeszcze lepszymi wrażeniami wizualnymi. ULTRAREALISTYCZ Komputronik.plZłóż skargę | 6 190 zł |
Monitor ASUS ROG Swift OLED PG42UQ 41.5" 3840x2160 138Hz 0.1 msMonitor gamingowy z 41,5-calową matrycą OLED 4K (3840 x 2160), z częstotliwością odświeżania 138 Hz (po podkręceniu), opracow... więcejany pod kątem zapewnienia immersyjnej rozgrywki. Monitor zapewnia ekstremalną czerń, wysoką postrzeganą jasność i ultraszybki czas reakcji 0,1 ms, z 98% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3 i różnicą w wyświetlaniu kolorów Delta E Electro.plZłóż skargę | 6 190 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Asus ROG Swift (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 4 206 zł
gamingowy, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 0.2 ms, 540 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 263 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 790 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 179 zł
gamingowy, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 4 988 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
od 4 226 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 589 zł
gamingowy, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 349 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 015 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 4 084 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 490 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 281 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 955 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync
od 8 301 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync, HDR
Modyfikacje Asus ROG Swift PG42UQ
Ceny na Asus ROG Swift PG42UQ |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 " | od 6 179 zł | 19 oferty | ||
Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 " | od 6 490 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 6 490 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 999 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.01 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 329 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR