Monitor Asus TUF Gaming VG27AQ1A 27 " czarny
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Bez względu na to, że produkty z serii TUF należą bardziej do klasy średniej, model ten jest doskonałym przykładem uniwersalnego monitora do gier, który w pełni wpisuje się we wszystkie trendy mody ostatnich lat i praktycznie nie pozostaje w tyle za Hi-endem Asus ROG monitory pod względem funkcjonalności. Masywny 27-calowy monitor Asus TUF Gaming VG27AQ1A jest zbudowany na wysokiej klasy 10-bitowej matrycy IPS o rozdzielczości 2560x1440 pikseli, oferuje referencyjną reprodukcję kolorów i jednoczesną certyfikację AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync Compatible.
Dzięki szybkiemu czasowi reakcji 1 ms (przy użyciu technologii MRTP) i zwiększonej częstotliwości odświeżania do 170 Hz, ten model zapewnia wiodącą w branży czystość i płynność w każdej dynamicznej grze, która wymaga szybkiej reakcji. Dodatkowe funkcje monitora to obsługa formatów wideo HDR10, wbudowane głośniki i autorski pakiet oprogramowania, w którym użytkownik może dodać timer i licznik FPS do nakładki do gry, naprawić celownik na środku ekranu lub szczególnie podkreślić ciemne obszary obrazu za pomocą funkcji Shadow Boost. W przeciwieństwie do wielu swoich odpowiedników TUF, ten model jest w stanie wyświetlić 96% gamy kolorów DCI-P3 lub 130% przestrzeni kolorów sRGB, co czyni go użytecznym narzędziem do podstawowej edycji zdjęć, kolorowania i innych prac związanych z treściami wizualnymi.
Kup Asus TUF Gaming VG27AQ1A 27 " czarny
Wszystkie ceny 18 →ASUS TUF GAMING VG27AQ1A 27" Monitor Procesor Pamięć Pamięć Karta graficzn | 1 023 zł |
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 27 QHD IPS 1ms Czarny | 1 127 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 27" 2560x1440px IPS 170Hz 1 ms | 1 127 zł |
ASUS MONITOR ASUS 27" VG27AQ1A TUF Gaming | 1 216 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 27" 2560x1440px IPS 170Hz 1 ms | 1 127 zł |