Монітор Asus ROG Strix XG27AQ 27 " чорний
Відео 11Фото 6 |
Високоякісний геймерський монітор з швидкодіючим 27-дюймовим екраном wqhd-роздільної здатності, поліпшеним колірним охопленням, повноцінною підтримкою зображень з розширеним динамічним діапазоном (HDR) і вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт). Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для вимогливих геймерів. Цю модель можна сміливо рекомендувати початківцям і досвідченим кіберспортсменам.
В основі монітора Asus ROG Strix XG27AQ лежить швидкодіюча IPS-матриця з роздільною здатністю 2560х1440 і підсвічуванням WhiteLED без мерехтіння. Вона здатна забезпечити час відгуку 1 мс GtG, що в сукупності з високою частотою оновлення екрану 170 Гц дозволяє швидко створювати яскраве і гранично чітке зображення без змазування і артефактів. У будь-яких, навіть найбільш напружених і динамічних ігрових ситуаціях користувач може розраховувати на найвищу плавність відображення, а технологія AMD FreeSync повністю виключає неприємні розриви кадрів. Екран монітора має напівглянцеве покриття антивідблиску і забезпечує високий рівень максимальної яскравості (до 400 кд/м²). Є кероване підсвічування Asus Aura Sync і вбудований хаб USB 3.2 Gen1 з підтримкою режиму швидкої зарядки.
Купити Asus ROG Strix XG27AQ 27 " чорний
Усі ціни 20 →Asus Rog Strix Xg27Aq-W 90LM06U0-B03370 Monitor Biały 27" | 2 374 zł |
27" ASUS ROG Strix XG27AQ White - 2560x1440 (QHD) - 170Hz - Fast IPS - USB | 2 634 zł |
Asus Monitor 27 cali XG27AQ ROG STRIX WQHD IPS 170Hz 1mGTG HDMIx2 DP USB3. | 2 170 zł |
ASUS ROG Strix XG27AQ- 27'' | IPS | QHD | 2 x HDMI | DP | 2 x USB | Głośni | 1 999 zł |
ASUS 27'' XG27AQ Czarny XG27AQ | 2 111 zł |