Monitor Gigabyte M27Q X 27 " czarny
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Gigabyte M27Q X 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte M27Q X 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" GIGABYTE M27Q X Rev. 2 - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - SS IPS - 18W USB-C | 1 729 zł |
Gigabyte M27Q-X MON-LCD-GA-0069 | 1 857 zł |
Monitor GIGABYTE M27Q X 27" 2560x1440px IPS 240Hz 1 ms | 1 899 zł |
Monitor GIGABYTE M27Q X 27" 2560x1440px IPS 240Hz 1 ms M27Q-X | 1 899 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →